۲۲ آذرماه؛

بیست و هفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشكی

بیست و هفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشكی

به گزارش اعصاب سنج دبیر بیست و هفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشكی اظهار داشت: شرایط اقتصادی و سیاسی روز، اقتصاد سلامت، هزینه های واقعی خدمات پزشكی و تعرفه و تعهدات سازمان های بیمه گر به مراكز درمانی، در بیست و هفتمین مجمع این انجمن به بحث گذاشته خواهد شد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، دكتر هادی عبداللهی - عضو شورای مركزی و دبیر این مجمع اظهار داشت: این مراسم در تاریخ جمعه ۲۲ آذر در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت های سیاسی و اجرایی و اعضای انجمن همراه با انتخابات دو سالانه شورای مركزی انجمن برگزار می شود.
وی همینطور از برگزاری انتخابات دوسالانه شورای مركزی، بزرگترین تشكل سیاسی و صنفی جامعه پزشكی كشور با حضور اعضا از سراسر كشور اطلاع داد.
عبداللهی اظهار داشت: پانل سیاسی و اقتصادی با حضور دكتر علی شكوری راد و دكتر فرشاد مومنی همراه با تریبون آزاد به تحلیل شرایط اقتصادی و سیاسی روز می پردازد.
عبداللهی همینطور برنامه عصر را پانل صنفی اعلام نمود كه با حضور دكتر علی نوبخت - رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دكتر محمد رضا ظفرقندی - رئیس سازمان نظام پزشكی كشور، دكتر ایرج حریرچی - نماینده و معاون وزیر بهداشت، دكتر مصطفی سالاری - مدیر عامل تامین اجتماعی كشور، همراه با تریبون آزاد با حضور ادمین ها و نمایندگان گروه ها و كانال های فضای مجازی و اعضای انجمن و اقشار جامعه پزشكی برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: مبحث پانل صنفی، اقتصاد سلامت (هزینه واقعی خدمات و تعرفه) و همینطور پرداخت های سازمان های بیمه گر به مراكز درمانی خواهد بود و در ارتباط با این موضوع، مسولین این امر و جامعه پزشكی در این حوزه به گفتگو و بحث خواهند پرداخت.1398/09/19
14:30:02
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , بیمه‌ , پزشكی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج