رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خبر داد؛

تأمین تجهیزات ویژه جانبازان نخاعی

تأمین تجهیزات ویژه جانبازان نخاعی

به گزارش اعصاب سنج رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، از تأمین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز انجمن جانبازان نخاعی ایرانی ها بر مبنای انعقاد تفاهم نامه با بنیاد شهید اطلاع داد.
به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، مهدی یوسفی، در حاشیه انعقاد تفاهم نامه با بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینكه صبر، تحمل و فداكاری جانبازان و خانواده آنان وصف شدنی نیست، اظهار نمود: بعد از گذشت سال ها هنوز هم جانبازان عزیز كشورمان در راه آزمایش سختی قرار گرفته اند و بدون شك خدای متعال اجر و پاداش ویژه ای به آنها در آخرت اعطا می كند.
وی اضافه كرد: به یاری خداوند متعال طی انعقاد تفاهم نامه ای با بنیاد شهید و امور ایثارگران از این پس بعضی از اقلام ضروری آنها توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی تأمین می شود.
یوسفی تصریح كرد: طی جلسه ای كه با انجمن جانبازان نخاعی ایرانی ها داشتیم اولویت آنها در خصوص تهیه تجهیزاتی همچون تشك مواج، ویلچر و...، است كه انشاالله با مساعدت های وزارت بهداشت این اقلام هرچه سریع تر برای آنها تأمین می شود.
بر اساس همین گزارش، همكاری برای تهیه و خرید و ترخیص كالاهای پزشكی در حدود اختیارات و تعهدات مبحث قرارداد هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.

1398/10/16
22:49:13
5.0 / 5
4627
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان اعصاب سنج
AsabSanj اعصاب سنج