فرماندار ساوه عنوان كرد:

تحویل دارو درب منزل توسط بیمارستان چمران

تحویل دارو درب منزل توسط بیمارستان چمران

اعصاب سنج: مركزی فرماندار ساوه بر استمرار تعطیلی اصناف غیرضروری تا اختتام اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی (20 فروردین ) تاكید نمود.


علی میرزایی در جلسه پدافند زیستی استان، اضافه كرد: هرگونه تصمیم سختگیرانه و محدودیت در فعالیت مراكز صنفی و اقتصادی كه صورت می گیرد در امتداد حفظ سلامت كسبه و مردم و نیز پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس كرونا اجرایی می شود.
وی اظهار داشت: ستاد قرارگاه استانی باید یك مصوبه واحد و جامع برای تمامی اصناف داشته باشد كه در سراسر استان اجرا شود. بازگشایی اصناف ضروری به ویژه در نقاطی كه سرپوشیده نیستند با رعایت موازین بهداشتی و پروتكل های خاص با نظارت اصناف و علوم پزشكی بلامانع است به شرط آنكه آموزش های لازم ارائه شود.
میرزایی به كاهش آمار مبتلایان و میزان شیوع اشاره نمود و اضافه كرد: اوضاع ساوه بمراتب بهتر شده است.
وی به تداوم تشدید كنترل و استمرار مدیریت اشاره نمود و اضافه كرد: اگر به شكلی به جامعه القا شود كه از شنبه فضای جامعه به پیش از شیوع بیماری كرونا برگردد و تصمیمات سختگیرانه منتفی و تسهیل شود اساسا هرچه تلاش صورت گرفته هدر می رود و رشته ها پنبه می شود.
فرماندار ساوه به اقدام بیمارستان تامین اجتماعی شهید چمران در خصوص ارائه خدمات غیرحضوری به بیماران اشاره نمود و اضافه كرد: در این مركز درمانی سازوكاری فراهم گشته است تا بیماران بدون مراجعه به بیمارستان داروی مورد نیاز خودرا در مقابل درب منزل دریافت نمایند و تابحال افزون بر ۵۰۰ نفر از شهروندان از این خدمت برخوردار شدند كه عامل مهمی در كاهش مراجعه مردم به بیمارستان ها شده است و پیشنهاد می شود كه درباب اصناف نیز به همین شیوه عمل شود.
وی خواهان افزایش تحمل و تاب آوری مردم برای استمرار تصمیمات سختگیرانه شد و اضافه كرد: شدت كنترل و نظارت از روزهای قبل جدی تر شود و مردم بدانند كه كرونا همچنان هست و شكست كامل نخورده است.
میرزایی با اعلان اینكه ضدعفونی و سمپاشی مانند گذشته به ویژه در كانون های پرخطر ادامه یابد و پیشگیری و كنترل همچنان لزوم دو چندان دارد، اضافه كرد: باید كوشش كرد وضعیت ساوه همچنان در حال تثبیت مانده و ورودی و خروجی آوه همچنان مسدود باقی بماند.
منبع:

1399/01/15
12:58:55
5.0 / 5
3044
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
AsabSanj اعصاب سنج