استاندار مركزی:

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است

به گزارش اعصاب سنج مركزی استاندار مركزی اظهار داشت: روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است.


سیدعلی آقازاده در جریان سفر به شهرستان های خنداب، كمیجان و فراهان كه به منظور بررسی و بازدید میدانی از روند اقداماتی كه در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع كرونا در این شهرستان ها انجام شده است، اظهار نمود: خوشبختانه با هماهنگی و اقداماتی كه الان هم در بخش میلاجرد و هم در شهرستان كمیجان انجام شده است، شاهد پیشرفت خوبی در زمینه پیشگیری از بیماری كرونا بوده ایم و كارگاه های تولید ماسك هم الان توسط بسیجیان این حوزه در حال فعالیت و كمك رسانی در این خصوص هستند.

وی با اشاره به اینكه در مدت دو هفته گذشته بیشتر از 60 هزار ماسك استاندارد در كارگاه ها تولید شده است، اضافه كرد: این اقدام می تواند به مشكل كمبود ماسك در سطح استان و حتی كشور كمك شایانی كند. خوشبختانه در سایر نقاط استان هم از این قبیل كارگاه های تولید ماسك كه توسط بسیجیان استان اداره می شود، وجود دارد.

آقازاده اظهار داشت: در بیمارستان كمیجان و درمانگاه میلاجرد هم به همت كادر درمانی این شهرستان، روند بهبود بیماران شیب صعودی به خود گرفته است و تعداد زیادی از این افراد بعد از بهبودی و ترخیص از بیمارستان به منازل خود بازگشته اند.

استاندار مركزی با تاكید بر اینكه تا كنون هیچ مورد خاص وخیمی از این بیماری در شهرستان های كمیجان و خنداب گزارش نشده است، خاطرنشان كرد: این مهم نشان دهنده تلاش بی وقفه كادر درمان شهرستان و سایر نهادهای استان است و امیدواریم با تداوم این اقدامات بتوانیم هرچه سریع تر شاهد پیروزی بر این بیماری باشیم.
1399/01/18
23:18:47
5.0 / 5
3121
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
AsabSanj اعصاب سنج