در صورت عدم تولید واكسن كرونا مطرح شد

پیشبینی متخصصان از ضرورت تمدید فاصله گذاری در آمریكا تا 2022

پیشبینی متخصصان از ضرورت تمدید فاصله گذاری در آمریكا تا 2022

به گزارش اعصاب سنج متخصصان علوم پزشكی در آمریكا پیشبینی كردند در صورتیكه واكسن كروناویروس تولید نشود فاصله گذاری اجتماعی در این كشور احیانا باید تا سال ۲۰۲۲ میلادی ادامه پیدا كند.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، محققان آمریكایی روز گذشته (سه شنبه) اظهار داشتند: در صورتی كه تولید واكسن مقابله با كروناویروس به سرعت انجام نشود و در دسترس قرار نگیرد لازم است تدابیر اتخاذ شده برای حفظ فاصله اجتماعی از قبیل ماندن در خانه و تعطیلی مدارس تا سال ۲۰۲۲ در این كشور ادامه پیدا كند.
این اظهارات بر مبنای بررسی های محققان دانشكده سلامت عمومی هاروارد بوده و این یافته ها در تناقض با مطالعات كاخ سفید است كه بر احتمال متوقف شدن همه گیری بیماری كووید-۱۹ تا تابستان در ایالات متحده اشاره دارد.
محققان دانشگاه هاروارد در گزارش خود تاكید كردند: لازم است ظرفیتهای خدمات و مراقبتهای درمانی افزوده شده یا برای مقابله با این ویروس روش درمانی یا واكسنی كشف شود و در غیر این صورت لازم است تدابیر مربوط به حفظ فاصله گذاری اجتماعی تا سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا كند.
به گزارش شبكه خبری سی ان ان، پیشبینی های این تیم تحقیقاتی همینطور نشان داده است كه بعد از برداشته شدن كامل محدودیت ها احتمال انتشار ویروس با سرعت بالا وجود دارد.
منبع:

1399/01/27
14:59:41
5.0 / 5
3113
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشكی , تولید
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج