موفقیت جراحان شیرازی برای ممانعت از قطع عضو مجروح حمله تروریستی اهواز بعلاوه عكس

موفقیت جراحان شیرازی برای ممانعت از قطع عضو مجروح حمله تروریستی اهواز بعلاوه عكس

اعصاب سنج: معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز با اشاره به اینكه یكی از مجروحان حمله تروریستی اهواز به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده است، از موفقیت جراحان این بیمارستان برای ممانعت از قطع عضو این مجروح اطلاع داد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی علوم پزشكی شیراز، دكتر عبدالخالق كشاورزی چهارشنبه 4 مهر، در حاشیه عیادت یكی از مجروحان حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: مبادرت به موقع تیم جراحی و پزشكان بیمارستان نمازی شیراز، سبب جلوگیری از قطع عضو این مجروح شد.
او اظهار داشت: بعد از حمله ناجوانمردانه تروریستی در اهواز كه منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان شد، یكی از مجروحان این حادثه تروریستی به مركز آموزشی درمانی نمازی انتقال یافت.
كشاورز علت انتقال این مجروح را شدت صدمه در ناحیه دست راست، شكستگی استخوان و وارد شدن صدمه گسترده به سیستم عروق و اعصاب این مجروح عنوان و افزود: با عنایت به نیاز این مجروح به عرضه خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشكی، او را به بیمارستان نمازی شیراز منتقل كردند كه با مبادرت به موقع جراحان و پزشكان این بیمارستان از قطع عضو او جلوگیری شد.
او با بیان اینكه تمام اعمال جراحی مورد نیاز بر روی این مجروح انجام شده و هم اكنون خونرسانی و بازگشت كارآیی اولیه دست مصدوم یاد شده مشهود است، اظهار داشت: با بررسی روند درمان این مجروح، بر تلاش مسئولان و تیم جراحی این مركز درمانی برای مداوای كامل این مجروح تاكید شد.
1397/07/04
22:29:39
0.0 / 5
4910
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج