روایت وزیر بهداشت از نقش رهبری در مدیریت بحران كرونا

روایت وزیر بهداشت از نقش رهبری در مدیریت بحران كرونا

به گزارش اعصاب سنج وزیر بهداشت، با اشاره به اهمیت نقش بی بدیل رهبر انقلاب در مدیریت بحران كرونا، اظهار داشت: بزرگ ترین دلگرمی های من در این روزها رهبری بودند.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر سعید نمکی با بیان این مطلب اضافه کرد: از خدا خواسته ام تا زنده هستم سایه بلند مقام معظم رهبری را از سر من کم نکند. وی با تاکید بر اینکه قدر و منزلت رهبر معظم انقلاب را در این ایام به خوبی و بیشتر از قبل فهمیدم، اظهار داشت: با فتوای رهبر انقلاب جان گرفتیم، محبتی که به کادر پزشکی کردند در تاریخ مملکت فراموش نخواهد شد. نمکی اظهار داشت: اگر این حمایت ها نبود مگر می توانستیم برخی از مراکز را ببندیم، مگر می شد نماز جمعه را تعطیل کرد، مگر می شد عتبات عالیات و آستانه های مقدس را تعطیل کرد. وزیر بهداشت و درمان یاد آور شد: ایشان به صحنه آمدند و فرمودند که هر چه ستاد گفت لازم الاجرا است، ایشان فتوای حکیمانه دادند و ما جان گرفتیم.

وی بیان کرد: وجود نازنین مقام معظم رهبری بزرگترین سرمایه و خیمه این نظام و یکی از بزرگترین دلگرمی های من در این ایام بود، بزرگمرد با منش والا در کنار ما ایستاد و این بسیار تعجب آور بود.


منبع:

1399/03/03
22:06:49
5.0 / 5
3389
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج