بازگشت محدودیت های كرونایی به برخی مناطق چین

بازگشت محدودیت های كرونایی به برخی مناطق چین

به گزارش اعصاب سنج با شناسایی خوشه های جدید انتقال كروناویروس و به منظور مقابله با شیوع بیشتر این ویروس، حدود نیم میلیون نفر در شهر پكن و استان همسایه آن با محدودیت های تردد روبرو شدند.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، مقامات چین از اعمال محدودیت های تردد در پایتخت این کشور خبر دادند که بر مبنای آن، حدود نیم میلیون نفر از سکنه شهر پکن و استان همسایه آن به منظور مهار خوشه های جدید انتقال کروناویروس قرنطینه شدند.
بعد از آنکه شیوع کروناویروس در چین تا حدود بسیار زیادی تحت کنترل درآمد به تازگی مواردی از مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در پکن و استان «هبئی» شناسایی شده است.
مقامات حوزه سلامت در چین امروز (یک شنبه) اعلام کردند: شهر «آنشین» در استان هبئی که حدود ۱۵۰ کیلومتری پکن قرار دارد به صورت کامل بسته شده و تحت کنترل درخواهد آمد. چنین اقدامات و محدودیت های شدید پیش از این در شهر «ووهان»، کانون اولیه همه گیری بیماری کووید-۱۹ اعمال شده بود.
حالا، تنها یک عضو از هر خانواده اجازه خواهد داشت برای یکبار در روز به منظور خرید مایحتاج و دارو از خانه بیرون برود.
به گزارش مدیکال اکسپرس، شناسایی موارد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در پکن نگرانی هایی را از شیوع مجدد کروناویروس در چین به همراه داشت و باعث شد مقامات این شهر به انجام گسترده تست تشخیص کرونا از شهروندان اقدام نمایند.1399/04/08
21:24:22
5.0 / 5
2705
تگهای خبر: بیمار , بیماری , دارو , سلامت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج