آغاز بلوك گذاری در آرامستان اراك

آغاز بلوك گذاری در آرامستان اراك

مركزی مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری اراك از آغاز مسدودسازی تمامی روزنه های ورودی به آرامستان آگاهی داد.


ابوالفضل جلالوندی با اشاره به اینکه از روز گذشته بلوک گذاری در روزنه های آرامستان شروع شده است، اضافه کرد: با دستور ستاد استانی مبارزه با کرونا، تمامی درب های آرامستان مسدود است، اما روزنه هایی وجود دارد که مردم از آن برای ورود و خروج استفاده می نمایند.
وی اشاره کرد: از روز گذشته مسدودسازی کامل شروع شده است، اما متاسفانه با واکنش وحشتناک مردم روبرو شده ایم که با رفتاری به شدت تند می گویند رفتگان ما را زندانی می کنید، در صورتیکه برای کنترل شرایط آرامستان باید همکاری مردم را شاهد باشیم.
جلالوندی با تاکید بر اینکه این حضور مردم نه فقط برای خودشان که برای پرسنل آرامستان نیز خطرآفرین است و از این بابت بسیار نگران هستیم، اضافه کرد: اگر تا امروز سالمندان را به خاک می سپردیم، در هفته گذشته شاهد فوت و خاکسپاری جوانان هستیم و این روند بسیار نگران کننده است.
وی افزود: کار بلوک گذاری به سرعت در حال انجام می باشد، اما آنچه لزوم دارد، محصور شدن کامل آرامستان است، حتی در زمانی که کرونا وجود نداشته باشد این مجموعه باید کاملا محصور باشد، مسلما اجازه ورود به هر شکلی به یک اداره وجود ندارد و آرامستان هم باید این چنین باشد چونکه قسمتی از اموال مردم مانند آب سردکن و... در مجموعه وجود دارد و احتمال سرقت نیز وجود دارد و باید این مجموعه نیز محصور باشد و ورود و خروج کاملا کنترل شود.
مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری اراک بیان کرد: اهتمام بر این است که بلوک گذاری تا اختتام همین هفته صورت گیرد، البته قسمتی از مجموعه باید نرده گذاری شود که به دنبال پیمانکار خبره هستیم تا کار با سریعترین شکل ممکن صورت گیرد، اما التماس می نماییم که مردم به آرامستان نیایند.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با وجود فشار کاری بالا وضعیت سلامت پرسنل خوب است، اظهار داشت: با حمایت های صورت گرفته و تامین مواد ضدعفونی و لوازم حفاظت فردی، شرایط مطلوب است، تعاملات با مرکز بهداشت به صورت مستمر انجام می شود و در تمامی خاکسپاری ها کارشناس بهداشت حضور دارند و پذیرای نقد و اشکالات هستیم تا به سرعت رفع گردد.
جلالوندی با اعلان اینکه وضعیت تعداد پرسنل خوب است، اما ایده آل نیست، اظهار داشت: قسمتی از کارها به کمک پیمانکاران انجام می شوند و با این روند تابحال نیازی به نیروی داوطلب پیدا نکرده ایم هرچند که تقاضای برای کمک به روند کفن و دفن بالا بوده است و جای قدردانی از نیروهای داوطلب و روحانیون دارد، اما تابحال کار توسط مجموعه آرامستان به خوبی پیش رفته است.
انتهای


1399/05/14
14:19:06
5.0 / 5
2598
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج