معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار كردستان خبرداد:

فعالیت دستگاه های اجرائی كردستان با ۵۰ درصد ظرفیت

فعالیت دستگاه های اجرائی كردستان با ۵۰ درصد ظرفیت

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار كردستان اظهار داشت: دستگاه های اجرائی استان از امروز به مدت 10 روز با ظرفیت 50 درصدی نیروهایشان فعالیت خواهند كرد.به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، محمد ابراهیم زارعی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: متأسفانه شاهد وخیم شدن اوضاع شیوع ویروس کرونا در استان هستیم و بر این اساس از امروز فعالیت ادارات با ۵۰ درصد نیروها خواهد بود.
وی اضافه کرد: دستگاه های خدمات رسان از این مصوبه مستثنی بوده و با بهره گیری از تمام نیروها ارائه خدمت می کنند اما بخش اداری این دستگاه ها می توانند با تشخیص مدیر مربوطه دورکاری کنند.
زارعی اشاره کرد: همین طور در شهرستان های بانه، بیجار، سقز، سنندج، کامیاران و مریوان، بر فعالیت مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ از امروز به مدت ۱۰ روز تا تاریخ ۲۳ ماه جاری محدودیت شدید اعمال می شود و این محدودیت با نظر ستاد ملی یا استانی مدیریت کرونا، قابل تمدید است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اشاره کرد: درباب فعالیت مراکز آموزشی به صورت مجازی یا حضوری، در مناطق روستایی شهرستان های مشمول محدودیت، پس از طرح در ستاد شهرستانی، به تشخیص فرماندار و رئیس آموزش و پرورش شهرستان، تصمیم گیری لازم صورت خواهد گرفت.
زارعی ضمن درخواست همکاری از همه فعالین مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ که مشمول محدودیت شده اند، اشاره کرد: معیشت مردم مهمست اما هم اکنون اولویت همه ما باید سلامت همگانی باشد.
وی تاکید کرد: مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، حکم قانون را دارد پس حوزه دادگستری بطور قطع با خاطیان برخورد خواهدنمود و کسانی که مراعات نکنند ابتدا تذکر دریافت خواهند کرد و در صورت بی توجهی مغازه آنان پلمب خواهد شد.

1399/08/15
23:50:40
5.0 / 5
1513
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دستگاه , سلامت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
AsabSanj اعصاب سنج