معاون سازمان بیمه سلامت اعلام كرد

قابلیت پیاده سازی نسخه الكترونیك در نرم افزار مطب ها و مراكز درمانی

قابلیت پیاده سازی نسخه الكترونیك در نرم افزار مطب ها و مراكز درمانی

به گزارش اعصاب سنج معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: سرویسهای رسیدگی آنلاین و نسخه الکترونیک قابلیت پیاده سازی در نرم افزار مطب ها و مراکز را دارد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، مهدی رضایی ضمن اشاره به اینکه شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر و نظام پزشکی در سطح ستاد برای پیگیری نسخه نویسی الکترونیکی تشکیل شده است، اظهار داشت: این شورا در سطح استان با هدف رفع چالش های استقرار نسخه الکترونیک، یکسان سازی کدینگ و قواعد تشکیل خواهد شد، ضمن اینکه ایجاد درگاه واحد جهت عرضه خدمات الکترونیک بین سازمان ها در دستور کار قرار دارد و اقدامات اصلی این کار هم انجام شده است.

وی ادامه داد: با عنایت به این که معماری نسخه الکترونیک مبتنی بر سرویس است، سرویسهای رسیدگی آنلاین و نسخه الکترونیک قابلیت پیاده سازی در نرم افزار مطب ها و مراکز را دارد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار نمود: تابحال بیشتر از ۳۰ شرکت نرم افزاری گواهینامه آزمایشگاه سازمان بیمه سلامت را کسب کرده اند و از راه نرم افزار خود مبادرت به ارسال نسخ الکترونیک می کنند؛ با این وجود پنل سازمان بیمه سلامت برای موسساتی که فاقد نرم افزار هستند، هم در حال خدمت رسانی است ؛ البته در صورت عدم دسترسی به یارانه مراکز می توانند از اپلیکیشن نسخه الکترونیک استفاده کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، او در آخر خاطرنشان کرد: الان مطالبات نسخ الکترونیک ساخته شده، تا پیش از ۱۰ ام ماه پرداخت می شود، همینطور عرضه مشوق ها مبتنی بر تعداد نسخ الکترونیک ثبت شده به مراجع بالادستی اعلام شده و ان شاالله در آینده نزدیک عملیاتی می شود.
منبع:

1399/10/07
12:14:11
5.0 / 5
1196
تگهای خبر: بیمه , بیمه‌ , پزشكی , خدمات
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان اعصاب سنج
AsabSanj اعصاب سنج