واكسیناسیون كرونا در چین و هند تا اواخر 2022 ادامه پیدا می كند

واكسیناسیون كرونا در چین و هند تا اواخر 2022 ادامه پیدا می كند

به گزارش اعصاب سنج نتایج یک بررسی نشان می دهد: واکسیناسیون کروناویروس در چین و هند تا اواخر سال 2022 میلادی ادامه پیدا می کند.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، "رویترز" در گزارشی در این زمینه آورده است: برنامه واکسیناسیون کووید-۱۹ در چین و هند به سبب گستردگی جمعیت تا اواخر سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و بیش از ۸۵ کشور فقیر قبل از سال ۲۰۲۳ دسترسی گسترده ای به واکسن نخواهند داشت.
در حالی که تولید سریع واکسن امید به انتها همه گیری را افزایش داده، نگرانی ها در مورد توزیع نابرابر ناشی از مشکلات تولید و معاملات دوجانبه بزرگ بین کشورهای ثروتمند و تولیدکنندگان دارو بیشتر شده است.
در این بررسی آمده است: بیشتر کشورهای در حال توسعه قبل از سال ۲۰۲۳ دسترسی گسترده به واکسن نخواهند داشت.
تعدادی از این کشورها خصوصاً کشورهای فقیر با مشخصات جمعیتی جوان ممکنست انگیزه توزیع واکسن را از دست بدهند خصوصاً اگر بیماری به شکل گسترده ای گسترش یافته باشد یا هزینه های در رابطه با آن بالا باشد.
به گزارش اعصاب سنج به نقل از خبرگزاری رویترز، بعید است بیشتر کشورهای آفریقایی تا اوایل سال ۲۰۲۳ تحت پوشش واکسیناسیون گسترده قرار بگیرند و در عین حال خیلی از کشورهای آسیایی تا اواخر سال ۲۰۲۲ دسترسی گسترده ای به واکسن پیدا خواهند کرد.
منبع:

1399/11/08
23:30:37
0.0 / 5
1454
تگهای خبر: بیمار , بیماری , تولید , دارو
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان اعصاب سنج
AsabSanj اعصاب سنج