معاون درمان وزارت بهداشت عنوان كرد؛

یك میلیون بستری بیماران كرونائی در كشور

یك میلیون بستری بیماران كرونائی در كشور

معاون درمان وزارت بهداشت، بر اهمیت نقش نیروی انسانی در مقابله با کرونا در بیمارستان های کشور تاکید نمود.قاسم جان بابایی، در گفتگو با خبرنگار مهر، از نیروی انسانی بعنوان سرمایه اصلی سیستم سلامت کشور نام برد و اظهار داشت: اگر ایثار و از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان کشور در این یک سال کرونائی نبود، نمی توانستیم در خدمت به مردم و بیماران سربلند باشیم.
وی با اشاره به زیرساخت های سیستم سلامت کشور و حجم زیاد مراجعات به بیمارستان ها در یک سال گذشته، اضافه کرد: قطع به یقین با این زیرساخت ها امکان ارائه این حجم از خدمت وجود نداشت، اگر نیروی انسانی از خودگذشتگی نمی کرد.
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه در پاندمی کرونا بیش از یک میلیون بستری در کشور انجام شد، سهم استان تهران را بیش از ۱۷۰ هزار مورد بستری دانست و اظهار داشت: این حجم از ارائه خدمات تنها بواسطه نیروی انسانی که در بیمارستان ها داریم، امکان پذیر شده است که باید قدردان زحمات و ایثارگری های آنها باشیم.
جان بابایی با اشاره به شیوع ویروس انگلیسی در کشور و شعله ور شدن بیماری کرونا در بعضی از نقاط کشور، اضافه کرد: انتظار می رود باتوجه به خستگی کادر درمان و مدافعان سلامت در طول این یک سال مبارزه با این ویروس، مردم هم با رعایت پروتکل ها و پرهیز از رفتارهای اجتماعی که منجر به تشدید بیماری می شود، قدردان زحمات مدافعان سلامت باشند.

1399/12/13
14:19:55
0.0 / 5
1170
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج