ستاندن تست كرونا از ۳۴ هزار مسافر ورودی به كشور

ستاندن تست كرونا از ۳۴ هزار مسافر ورودی به كشور

سخنگوی جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونائی بیش از 158 هزار مسافر ورودی به کشور در 28 پایانه هوایی، دریایی و زمینی کشور آگاهی داد.


محمدحسن قوسیان مقدم در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح مراقبت بهداشتی از مسافران ورودی به کشور که جمعیت هلال احمر در همکاری با وزارت بهداشت عهده دار انجام آن شده است، اظهار داشت: با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، از ۲۰ اسفندماه کنترل بهداشتی مسافران ورودی به کشور از ۲۶ مرز رسمی هوایی، زمینی و دریایی در ۱۶ استان برعهده جمعیت هلال احمر قرار گرفته و اجرای آن با فعالیت ۴۳۱ نیروی عملیاتی و آموزش دیده همچنان ادامه دارد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره آخرین نتایج اجرای این طرح نیز اظهار نمود: برابر گزارش ها تا بامداد امروز ۱۵۸ هزار و ۵۴۵ مسافر در بدو ورود به کشور غربالگری شده و وضعیت سلامتی آنان از نظر مبتلاشدن به کرونا رصد شده و به ثبت رسیده است.
قوسیان مقدم تعداد تست های سریع کرونا که از مسافران ستاندن شده را ۲۶ هزار و ۳۶۷ مورد اعلام نمود و اظهار داشت: همین طور ۸۰۶۷ تست PCR نیزاز افزاد مشکوک ستاندن شده و ۴۹ مسافر نیز به سبب مثبت شدن تست به قرنطینه منتقل شدند.1400/01/26
22:43:33
5.0 / 5
1155
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
AsabSanj اعصاب سنج