دین پرست اعلام كرد؛

21 هزار نفر قرنطینه را نقض كردند

21 هزار نفر قرنطینه را نقض كردند

به گزارش اعصاب سنج دبیر قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: ۲۱ هزار نفر از آغاز فروردین تا هفتم فروردین قرنطینه را نقض کردند که مقرر است با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، بابک دین پرست دبیر قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا عصر امروز در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در این نشست گزارش هایی از وزارت بهداشت قرائت شد و طبق آخرین آمار وزارت کشور الان ۳۰۱ شهر قرمز، ۹۵ شهر نارنجی، ۴۵ شهر زرد و ۷ شهر آبی داریم.
وی اضافه کرد: رعایت پروتکل ها به ۵۸ درصد رسیده است که البته باید این عدد به بالای ۹۰ درصد برسد.
دین پرست خاطرنشان کرد: در ارتباط با عدم رعایت پروتکل ها در بخش های مختلف و همینطور نقض فاصله گذاری مطالبی گفته شد و مقرر است برخوردهایی با ناقضان صورت گیرد. البته وزارت بهداشت، وظیفه دارد بر اجرای پروتکلهای بهداشتی نظارت کند و به صورت هفتگی به قرارگاه گزارش دهد.
دبیر قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا اضافه کرد: ۲۱ هزار نفر از اول تا هفتم فروردین قرنطینه را نقض کردند و رعایت مسائل بهداشتی را نداشتند که مقرر است با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.
دین پرست عنوان کرد: بیشتر از ۳۶۷ هزار مورد بازرسی از صنوف انجام شده است و بیشتر از سه هزار واحد صنفی متخلف پلمب شده اند.
وی در انتها ضمن اشاره به آخرین وضعیت سلامتی وزیر کشور اظهار داشت: وزیر کشور از بیمارستان مرخص شده، حالش رو به بهبود است و جای نگرانی نیست.


منبع:

1400/01/31
19:24:39
5.0 / 5
1050
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج