توضیح هلال احمردرباره محموله ۲میلیون دزی واكسن كرونا

توضیح هلال احمردرباره محموله ۲میلیون دزی واكسن كرونا

سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره محموله واکسن کرونا که بامداد امروز وارد کشور شد، توضیح داد و اظهار داشت: به علت محدودیت حمل بار، پرواز بامداد امروز یک میلیون دوز واکسن به کشور رساند و مابقی محموله هم با پروازی دیگر به کشور خواهد رسید.


محمد حسن قوسیان مقدم در گفتگو با ایسنا، درباره میزان محموله واکسن کرونای وارد شده توسط این مجموعه در بامداد امروز، اظهار داشت: آخرین محموله واکسن کرونای خریداری و تحویل گرفته شده از جانب جمعیت هلال احمر ۲ میلیون دُز است اما به علت محدودیت های پروازی بامداد امروز فقط یک میلیون دُز آن به دستمان رسید و مابقی محموله هم با پروازی دیگر از کشور مبداء به ایران خواهد رسید.
وی با تکیه بر این که علت تفاوت در میزان خرید محموله و آنچه که بامداد امروز به کشور رسیده است تنها محدودیت میزان حمل بار در پرواز است، اظهار نمود: وزارت بهداشت هم تابحال محموله های ۱۰۰ هزار دُزی واکسن وارد کرده است و ما یک میلیون دُز واکسن وارد کردیم، یعنی ۱۰ برابر محموله ای که هربار وارد می کنند.
وی تصریح کرد: ازاین رو به علت محدودیت حمل بار، پرواز بامداد امروز یک میلیون دُز واکسن به کشور رساند و مابقی محموله هم در گمرک تحویل ما آماده است تا با پروازی دیگر به کشور برسد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر اظهار داشت: ما درگیر ادامه خریدها هستیم و فعلاً نمی توانیم جزئیات بیشتری از نوع خرید، کشوری که خریداری کردیم و... عرضه دهیم.1400/03/27
17:11:47
5.0 / 5
1079
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج