دستگیری ضارب مامور بهداشت تنگستانی

دستگیری ضارب مامور بهداشت تنگستانی

بوشهر فرمانده انتظامی تنگستان اظهار داشت: فردی که کارشناس مرکز بهداشت این شهرستان را به سبب تذکر کرونائی مورد ضرب و شتم قرار داده بود، دستگیر شد.


سرهنگ کارآگاه حسین خواجه با اشاره به قرار گرفتن این شهرستان در وضعیت قرمز کرونائی، اظهار نمود: برابر مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان و با هدف تذکر و اخطار به واحدهای صنفی که اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند، تیمی متشکل از نماینده اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت شهرستان این ماموریت را در شهر اهرم به عهده داشتند که هنگام انجام وظیفه و تذکر به متصدی یک واحد صنفی که به شیوه نامه های بهداشتی توجه نکرده بود، شاگرد این واحد متخلف بعد از مشاجره لفظی با کارشناس بهداشت و مصدوم کردن او از ناحیه صورت، از محل حادثه فرار می کند.
وی ادامه داد: بمحض تماس با فوریت های پلیسی ۱۱۰ و گزارش موضوع، گروهی از ماموران کلانتری در محل حاضر شدند و بعد از گرفتن مجوز قضائی در کمترین زمان ممکن، فرد ضارب شناسایی، دستگیر و به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی معرفی گردید. همین طور واحد صنفی یاد شده نیز تا اطلاع ثانوی مهروموم شد.
رئیس پلیس شهرستان تنگستان با سفارش به مردم خصوصاً صاحبان اصناف و کسبه برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا، اشاره کرد: فقط با همکاری مردم و کوشش های مسئولان می توان با کرونا مبارزه کرد و انتظار است تا زمان اجرای کامل واکسیناسیون عمومی، شیوه نامه‎ های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا که موجب ارتقاء سلامت عمومی می شود مانند ماه های اخیر رعایت شود.
سرهنگ خواجه بیان کرد: پلیس نیز دراین زمینه در کنار مردم و سایر دستگاه های مسئول بصورت شبانه روزی حضور دارد و با کسانی که به هر نحو به ماموران ادارات مبارزه کننده با کرونا و مدافعان سلامت، توهین کنند یا در کار آنها خللی وارد کنند، برابر قانون قاطعانه برخورد خواهدنمود.1400/04/04
14:03:28
5.0 / 5
950
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج