مالكی در تذكر شفاهی:

سعید نمكی مقصر افزایش مرگ و میر كرونا در سیستان و بلوچستان است

سعید نمكی مقصر افزایش مرگ و میر كرونا در سیستان و بلوچستان است

نماینده مردم زاهدان با اعلان اینکه نمکی مقصر اصلی افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان است، خواهان ورود قوه قضائیه به پرونده بررسی عملکرد وزیر بهداشت شد.به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی فداحسین مالکی نماینده زاهدان در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت، اظهار داشت: جنابعالی به تازگی در نامه ای به وزیر بهداشت کشور هند اعلام آمادگی کرده اید تا از نظر تجهیزات بهداشتی و دارویی به مردم این کشور برای مقابله با کرونا کمک کنید.
وی اضافه کرد: وزیر بهداشت، نیازی نیست به هند برود. سری به استان سیستان و بلوچستان بزنید و با ویروس هندی که وارد این استان شده مبارزه کنید و تجهیزات خویش را در اختیار این استان قرار دهید.
عضو کیمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: روزانه بیشتر از ۱۲۰۰ نفر از مردم سیستان و بلوچستان به کرونا مبتلا می شوند اما وزیر بهداشت حتی جواب تلفن استاندار را نمی دهد و مدیریتی بر ستاد کرونای استان ندارد.
مالکی اضافه کرد: نمکی ۶ ماه پیش قول داد تغییرات اساسی از نظر بهداشتی و درمانی در این استان صورت گیرد اما هنوز به وعده خود عمل نکرده است.
وی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت مقصر اصلی افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان است. دستگاه قضایی باید به این مورد ورود کند. دادستان زاهدان به تازگی ورودی به عملکرد وزیر بهداشت در این حوزه داشته است.1400/04/07
13:37:09
5.0 / 5
581
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , دارو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج