در گفت و گو با اعصاب سنج اعلام شد

آخرین وضعیت پرونده پزشكی سحر جعفری جوزانی

آخرین وضعیت پرونده پزشكی سحر جعفری جوزانی

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی که به سبب تزریق بوتاکس در فک از طرف پزشک معالج، گرفتار مشکل در این قسمت شده است، توضیح داد.


دکتر فتاحی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی -بازیگری که به سبب تزریق بوتاکس در فک وی در این قسمت گرفتار فلج شده بود، اظهار داشت: در حوزه این پرونده ما بوسیله فضای مجازی متوجه شدیم، بعد پرونده ای را تشکیل دادیم و چندین بار از خانم جعفری جوزانی و پزشکان دعوت کردیم که در سازمان حضور یابند و ببینیم که موضوع چیست. به هر حال موضوع باید کارشناسی و بررسی شود و ببینیم که اتفاقی که رخ داده جزو عوارض پزشکی است یا به سبب قصور و تقصیر پزشک است.
وی ادامه داد: پس از چندین تماسی که داشتیم، امروز خانم جعفری جوزانی به سازمان نظام پزشکی آمدند و باید موضوع بررسی شود. پزشک معالج هم هفته قبل حضور پیدا کرد و ادعایشان این بود که پس از انجام این اقدام دیگر بیمار را ندیدند و ویزیت نکردند.
فتاحی اظهار داشت: درخواست از کلیه مردم خصوصا اقشار فرهیخته جامعه این است که هر چیزی را نمیتوانیم به نام قصور و تقصیر عنوان نماییم. نخستین کار این است که به مراجع ذی ربط مراجعه نماییم. چطور ما بوسیله فضای مجازی باخبر شدیم و درخواست کردیم که جهت بررسی موضوع مراجعه کنند. ایشان می توانستند ما را در جریان قرار دهند و ما کار کارشناسی را شروع و پرونده را بررسی و نتیجه را اعلام میکردیم.
وی اظهار داشت: هم اکنون پرونده خانم جعفری جوزانی درحال بررسی است.1400/04/28
19:32:23
5.0 / 5
653
تگهای خبر: بیمار , پزشكی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
AsabSanj اعصاب سنج