در هفتاد و ششمین جلسه كمیته مدیریت بیماری كرونا اعلام شد؛

ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم امسال بررسی گردید

ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم امسال بررسی گردید

اعصاب سنج: هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا در محل وزارت کشور برگزار و بر استمرار و تشدید روند شتاب گرفته واکسیناسیون برای کاهش شدت بیماری تاکید گردید.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رییس کمیته، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نمایندگان دستگاه های عضو کمیته در محل وزارت کشور انجام شد.

در این جلسه دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گزارشی از روند واکسیناسیون و روند شتاب یافته آن در کشور ارائه کرد و آثار ارزیابی شده در کشور در نتیجه تزریق واکسن درباب کاهش مرگ و میرها و همین طور بستری ها را برشمرد. همین طور اقدامات و هماهنگی های سازمان تبلیغات اسلامی پیرامون برگزاری مراسم عزاداری محرم سال جاری از طرف نماینده این سازمان در نشست تشریح و مورد بررسی و تبادل نظر اعضا قرار گرفت. همین طور در این نشست ابراز امیدواری شد که با روند شتاب یافته واکسیناسیون در کشور، گروه های پرخطر بیشتری واکسینه شوند تا از شدت بیماری کاسته شود.


منبع:

1400/05/07
11:25:15
5.0 / 5
637
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
AsabSanj اعصاب سنج