واكسیناسیون معلمان از 9 تا 25 مرداد

واكسیناسیون معلمان از 9 تا 25 مرداد

واکسیناسیون فرهنگیان از روز شنبه ۹ مرداد در سرتاسر کشور شروع می شود و تا ۲۵ مرداد ادامه دارد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، آیین واکسیناسیون فرهنگیان سراسر کشور همزمان با عید سعید غدیر خم، با حضور سعید نمکی؛ وزیر بهداشت و محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
در این برنامه، به شصت معلم به صورت نمادین واکسن کرونا تزریق شد. در این مرکز، واکسیناسیون همه فرهنگیان از روز شنبه ۹ مرداد آغاز و تا آخر واکسیناسیون همه فرهنگیان، ادامه خواهد داشت.
بر اساس تفاهم بین وزارت بهداشت و درمان با وزارت آموزش و پرورش، تهیه فهرست معلمان و نوبت دهی فرهنگیان بر عهده وزارت آموزش و پرورش و تأمین، تهیه و تزریق واکسن بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود.
شروع نمادین واکسیناسیون ۷ مرداد همزمان با عید سعید غدیر خم و شروع رسمی آن از ۹ مرداد و حداکثر خاتمه آن تا ۲۵ مرداد است. همینطور در شهرهای زیر ۲۰هزار نفر و مناطق روستایی از ظرفیت موجود مراکز واکسیناسیون شبکه های بهداشت و درمان استفاده گردد و نیاز به ایجاد مرکز جداگانه نخواهد بود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در شهرهای بالای ۲۰هزار نفر با عنایت به جمعیت گروه هدف در صورت ضرورت نسبت به ایجاد پایگاه جدید(تجمیعی) به تعداد مورد نیاز بر مبنای جمعیت گروه هدف اقدام می شود.

منبع:

1400/05/08
12:14:20
5.0 / 5
594
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشكی , نماد
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج