مدیركل بازرسی، ارزیابی ، عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت بهداشت:

از ظرفیت اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نحو احسن استفاده گردد

از ظرفیت اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نحو احسن استفاده گردد

به گزارش اعصاب سنج آذربایجان شرقی مدیرکل بازرسی، ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت اظهار داشت: رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز باید از همه ی ظرفیت ها و پتانسیل اساتید این دانشگاه بهره برده و با حضور تمام وقت در دانشگاه با مشکلات و وضعیت دانشگاه آشنا شود.دکتر علیرضا رحیم نیا روز سه شنبه، ۲۷ مهر ماه، در آییین تکریم و معارفه ی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز که با حضور مسئولین کشوری و استانی و تعدادی از اساتید و کارکنان این دانشگاه برگزار شد، اظهار نمود: شرایط کشور آرمانی نیست و آقای رئیسی زمانی را دولت را تحویل گرفت که شرایط مطلوبی حاکم نبود و یقینا هرکس در این شرایط مسئولیتی را می پذیرد، جهاد می کند.

وی افزود: روزی که من مسئولیت جدیدم را در وزارت بهداشت تحویل گرفتم، ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پیامی ضمن تبریک این مسئولیت، به من یادآوری کرد که همه ی این مسئولیت ها امانت است که باید به خوبی حفظ شود.

وی با اعلان اینکه مسئولیت ها ممکنست افراد را بهشتی و یا جهنمی کنند، اضافه کرد: جایگاه و شأن تبریز با دیرینه ی کهن بالاتر از وضعیت فعلی است و باید همه دست در دست هم دهیم تا تبریز را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

مدیرکل بازرسی، ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت اشاره کرد: طبیعتا هیچ فردی مورد تایید همه نخواهد بود و در بحث انتخاب رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز فردی را انتخاب کردیم که مورد وثوق اکثریت مجموعه ی بهداشت و درمان آذربایجان شرقی باشد.

وی در انتهای سخنان خود اظهار داشت: توقعی که مقام عالی وزارت از استان دارد، این است که رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز از طرف مقامات و مسئولین استانی حمایت شده و از ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاه نیز بعنوان با ارزش ترین نیروی انسانی و همین طور سایر قسمت های استان استفاده گردد.

به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، در این مراسم دکتر «محمد حسین صومی» رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی تکریم و «دکتر بهمن نقی پور» بعنوان رییس جدید این دانشگاه معارفه شد.


منبع:

1400/07/28
10:04:32
5.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج