با ظهور سویه جدید كروناویروس صورت گرفت

سفارش مقامات بهداشتی آمریکا به تزریق واکسن یادآور کرونا

سفارش مقامات بهداشتی آمریکا به تزریق واکسن یادآور کرونا

مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) اعلام نمود: به علت شیوع سویه اُمیکرون، تمامی بزرگسالان واکسینه شده در مقابل کروناویروس باید واکسن یادآور دریافت نمایند.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های ایالات متحده بر سفارش های مطرح شده در مورد ضرورت تزریق دُز یادآور واکسن کروناویروس تاکید و اعلام نمود: همه افراد بزرگسال باید شش ماه بعد از تزریق دُز دوم واکسن فایزر و مدرنا یا دو ماه بعد از تزریق واکسن تک دُزیِ جانسون و جانسون، واکسن یادآور دریافت نمایند.
مدیر مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های ایالات متحده اظهار داشت: هم اکنون و با عنایت به شیوع سویه اُمیکرون بر ضرورت تزریق دُز یادآور واکسن به افراد ۱۸ سال و بالاتر تاکید میشود. شناسایی سویه جدید کروناویروس نشان دهنده لزوم واکسیناسیون کامل، تزریق دُزهای یادآور و اقدامات پیشگیرانه مورد نیاز برای محافظت در مقابل بیماری کووید-۱۹ است.
داده های اولیه عرضه شده توسط محققان آفریقای جنوبی حاکی از بالاتر بودن سرعت انتقال سویه جدید کروناویروس است و محققان ایالات متحده و سراسر جهان درحال بررسی فوری اثربخشی واکسن در ارتباط با این سویه هستند.
به گزارش اعصاب سنج به نقل از شبکه خبری سی ان ان، مدیر مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های ایالات متحده از ۴۷ میلیون بزرگسالی که هنوز واکسینه نشده اند درخواست نمود تا نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.1400/09/10
11:44:35
5.0 / 5
551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
AsabSanj اعصاب سنج