داروخانه مركزی هلال احمر ۲۹ اسفند تعطیل می باشد

داروخانه مركزی هلال احمر ۲۹ اسفند تعطیل می باشد

اعصاب سنج: سازمان تداركات پزشكی اعلام نمود با عنایت به لزوم انبارگردانی، داروخانه مركزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی روز ۲۹ اسفند تعطیل می باشد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، داروخانه مركزی هلال احمر در روز ۲۹ اسفند ۹۷ به سبب انبارگردانی تعطیل و در روزهای تعطیل رسمی نوروز ۹۸ از ساعت ۸ تا ۱۳ و در ایام غیر تعطیل از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۶: ۳۰ فعالیت می كند. داروخانه مركزی شماره ۲ تهرانپارس در تعطیلات رسمی ایام نوروز بسته است اما در ایام غیر تعطیل از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۳ فعال خواهد بود. همین طور داروخانه كیش باز در روزهای تعطیل بسته است و در روزها غیر تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳: ۳۰ و ۱۷ تا ۲۲ باز خواهد بود. همین طور روابط عمومی سازمان تداركات پزشكی اعلام نمود تأیید نسخه های بیمه سلامت و تأمین اجتماعی در ایام غیر تعطیل نوروز از ساعت ۸ تا ۱۳ صورت خواهد گرفت. بر طبق این اعلام، همین طور تأیید نسخه های بیمه ارتش در ساعت كاری نوروز داروخانه مركزی فعال است. داروخانه های هلال احمر داروهای مورد نیاز گروه های بیماران خاص، شیمی درمانی، ام اس، عمومی، پیوندی، دیالیزی، متابولیك و سفارشی (همه گروه ها) را تأمین و در میان آنان توزیع می نماید.
این داروخانه ها به سبب خاصیت هایی همچون وجود نیروهای مجرب و متعهد، كنترل و نظارت دقیق و همین طور تأمین و توزیع به موقع و مطمئن داروهای مورد نیاز بیماران و از طرفی به واسطه توزیع داروهای ویژه با كیفیت مناسب و بعضاً كمیاب و همین طور داروهای پرونده ای از نقش و اهمیت انكارناپذیری در نظام توزیع داور برخوردار می باشند. بیشتر داروهایی كه در این داروخانه ها عرضه می شود، تحت پوشش بیمه های جاری كشور هستند. در این داروخانه نمایش داروهای خاص، دایر كردن شعبه ای از بانك در داخل داروخانه، نصب دستگاه خودپرداز، بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، پاسخگویی و تكریم بازگشت كنندگان، استقرار نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت و نیروهای مسلح در داروخانه با هدف رفع مشكلات احتمالی بازگشت كنندگان و باز ایجاد امكانات رفاهی تلاش می شود تا به رغم حجم بالای مراجعین و بیماران، مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممكن انجام پذیرد.

1397/12/26
14:22:27
5.0 / 5
4894
تگهای خبر: بیمار , بیمه , بیمه‌ , پزشكی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج