پرچم های قرمز رژیم غذایی شما کدامند؟

پرچم های قرمز رژیم غذایی شما کدامند؟

خراسان رضوی اگر در یک برنامه غذایی هر یک از این پرچم های قرمز را مشاهده کردید، باید به دنبال تغییر در آن برنامه باشید. پرچم قرمز در حوزه رژیم های غذایی جنبه ای از برنامه غذایی است که به شما نشان میدهد بهر دلیلی باید از آن دوری کنید.به نقل از هلث، لیزا دی الیس، متخصص تغذیه در منهتن ایالات متحده، در این خصوص می گوید: در صورتیکه خیلی از افراد برخی مواقع به این فکر می کنند که کدام رژیم غذایی برای آنان بهترین گزینه است، خیلی از آنان به جنبه های منفی احتمالی رژیم های غذایی مختلف فکر نمی کنند.

رژیم های غذایی به عنوان قسمتی از فرهنگ ها شناخته می شود و شاید بنا بر این خیلی از افراد تمایل زیادی به شنیدن نکات منفی آن ندارند.

متخصص تغذیه و درمانگر تغذیه در این زمینه اظهار نمود: اولویت این است که افراد یک رژیم غذایی متعادل داشته و رابطه سالمی را با غذا حفظ کنند.

آماندا ساوسدا، متخصص تغذیه در کالیفرنیا، می گوید: برخی افراد پرچم های قرمز رژیمی را نمی شناسند برای اینکه هیچکس در مورد آن صحبت نمی کند.

وی می گوید: من تصور می کنم حالا شاهد تغییراتی در گفت و گو درباره غذا و خوردن هستیم. این مساله موجب می شود افراد به آسانی اطلاعات مورد نیاز خودرا برای تصمیم گیری آگاهانه تر برای سلامت خود به دست آورند. در حقیقت مردم کم کم متوجه می شوند هیچ سبکی از غذا خوردن وجود ندارد که برای همه افراد مفید باشد. خواه هدف شما کاهش وزن، خواه اجتناب یا مدیریت دیابت یا بهبود سلامت قلبی عروقی و یا تلفیقی از این موارد باشد، مهمست که از علایم احتمالی رژیم غذایی خود آگاه باشید.

هنگامی که رژیم غذایی متناسب با سبک زندگی خودرا انتخاب می کنید، پرچم های قرمز رژیم غذایی وجود دارد که باید آنرا بشناسید که این پرچم ها شامل موارد ذیل است:

برنامه های غذایی رژیمی برای همه افراد یکسان نیست.

رژیم غذایی به کاهش شدید کالری دریافتی نیاز دارد.

رژیم غذایی موجب می شود نسبت به آنچه که بطور معمول می خورید، احساس بد یا شرمساری کنید.

رژیم ها کاهش وزن سریع را نوید می دهد.

به مصرف بیش از اندازه یک غذا یا گروه غذایی خاص و پرهیز از انواع دیگر غذاها نیاز دارد.

رژیم ها تنوع ندارد.

باید تمام مواد غذایی از یک منبع خریداری شود.

لازم است متفاوت از دیگران غذا بخورید.
1401/03/30
23:48:40
5.0 / 5
326
تگهای خبر: دیابت , زندگی , سلامت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج