معاون وزیر بهداشت:

روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد

روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد

اعصاب سنج: معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد و در تمام كشور، می توان از خدمات آنها بهره برد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، دكتر علیرضا رییسی درباب برخی اخبار انتشار یافته در خصوص انحلال شركت های آوا سلامت و دفاتر خدمات سلامت اظهار نمود: تمامی دفاتر خدمات سلامت كه به خدماتی مانند نظارت های بهداشت محیط فعالیت داشته و یا پرسنل شركت های آواسلامت، مانند گذشته و با قوت به كار خود ادامه داده و خللی در روند نمایش خدمت آنها در سراسر كشور، ایجاد نخواهد شد.
وی با اشاره به اینكه نقد وارده بر كار این شركت ها، به مقوله موازی كاری، عدم شفافیت كافی، واگذاری خدمات و اجرا و نظارت، مربوط می شود، اشاره كرد: در حوزه نمایش خدمات بهداشتی و درمانی، تمامی پرسنل تحت پوشش این شركت ها، به كار خود ادامه داده و مشكلی نخواهند داشت.
معاون بهداشت وزارت بهداشت اشاره كرد: طبیعی است كه بر طبق برنامه ریزی های قبلی، جهت ارتقای كیفیت نمایش خدمات و بازبینی برخی دستورالعمل ها و فرآیندها، تغییراتی را اعمال خواهیم كرد، اما آنچه روشن است، اینكه روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد و در تمام كشور می توان از خدمات این عزیزان بهره برد.
منبع:

1398/02/15
14:28:52
5.0 / 5
3918
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج