اطلاعیه نظام پزشكی درباره انتشار رای محكومیت سه پزشك با شكایت تبریزیان

اطلاعیه نظام پزشكی درباره انتشار رای محكومیت سه پزشك با شكایت تبریزیان

به گزارش اعصاب سنج سازمان نظام پزشكی مشهد در واكنش به انتشار اخباری در خصوص حكم شلاق برای سه پزشك كه به شكایت عباس تبریزیان، دادگاهی شدند، اطلاعیه ای صادر كرد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشكی، ظهر امروز نظام پزشكی مشهد با صدور اطلاعیه ای به آنچه در فضای مجازی در مورد شكایت عباس تبریزیان از سه پزشك مطرح شده بود، واكنش نشان داد.
در متن اطلاعیه نظام پزشكی مشهد آمده است: « با عنایت به انتشار رای محكومیت سه نفر از همكاران محترم پزشك بدنبال شكایت عباس تبریزیان در خصوص توهین در فضای مجازی لازم می داند موارد ذیل را جهت تشحیذ اذهان عمومی به آگاهی برسانیم:

۱- نظام پزشكی مشهد بعد از اطلاع و تشكیل پرونده در دادگاه برای هر سه همكار پزشك وكیل استخدام نموده و در تمام مراحل پرونده دفاع و حمایت های لازم را بعمل آورده است.

۲- رای مذكور تعلیقی بوده و هنوز قطعی نیست و پرونده در دادگاه تجدید نظر استان جاری و در حال رسیدگی است، بنابراین انتشار حكم دادگاه بدوی از جانب هر شخصی امری غیر قانونی و قابل پی گیری است.
با این وجود با عنایت به وجود برخی از ایرادات و رضایت شاكی در مرحله تجدید نظر، شایسته است این پرونده مسیر قانونی خویش را در فضایی آرام طی نماید.

۳- ضمن تشكر از حساسیت وحمایت یكایك اعضای محترم سازمان، از جامعه فهیم و فخیم پزشكی انتظار دارد ضمن كنترل احساسات در نقد رفتار و عملكرد افراد مداخله گر در امور پزشكی رویه آگاهی بخشی علمی و پیگیری جدی از مجاری قانونی را با استدلالات علمی و حقوقی دنبال نماید.»1398/11/20
23:57:21
5.0 / 5
4521
تگهای خبر: پزشكی , حقوق
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج