فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه:

ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد

ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد

به گزارش اعصاب سنج ایسنا/گیلان فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه با اشاره به تاكیدات فرماندهی كل سپاه پاسداران مبنی رو اینكه همه ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد اضافه كرد: نیروی دریایی سپاه از یك ماه پیش آمادگی خویش را برای برگزاری این بیمارستان اعلام نموده بود.


سردار سیدعلی موسوی جزایری عصر امروز در افتتاح بیمارستان سیار سپاه در رشت اظهار نمود: بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم گیلان در شرایط انتشار ویروس كرونا برگزار شده است.
فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه با اشاره به تاكیدات فرماندهی كل سپاه پاسداران مبنی رو اینكه همه ظرفیت های سپاه باید در خدمت مردم باشد اضافه كرد: نیروی دریایی سپاه از یك ماه پیش آمادگی خویش را برای برگزاری این بیمارستان اعلام نموده بود.
موسوی جزایری با اشاره به اینكه این بیمارستان ظرفیت پذیرش ۱۲۰ بیمار را دارد خاطرنشان كرد: هم اكنون بیمارستان سیار ۵۴ تخته خوابی سپاه در استان هرمزگان هم برگزار شده است.
وی با بیان اینكه بیمارستان نیروی دریایی سپاه در استان بوشهر مشغول خدمت رسانی در حوزه تروما است تصریح كرد: بزودی بیمارستان سیار ۴۰ تخت خدایی نیروی دریایی سپاه برای خدمت رسانی به بیماران كرونایی در شهر برازجان فعال می شود.
سرهنگ حسین امین پور هم در این مراسم اظهار داشت: بسیجیان و پاسداران با تمام توان در حال خدمت رسانی به بیماران هستند تا بزودی ریشه بیماری كرونا از گیلان كنده شود.
معاون بهداشت و درمان سپاه قدس گیلان با بیان اینكه سپاه آمادگی همكاری كامل با دانشگاه علوم پزشكی استان را دارد خاطرنشان كرد: كلیه درمانگاه های سپاه در استان گیلان هم اكنون به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به بیماران است.
وی با اشاره به شروع به كار بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه در محوطه بیمارستان رازی رشت اظهار داشت: پرستاران و پزشكان متخصص به منظور خدمت رسانی به بیماران در این بیمارستان حضور دارند.1398/12/19
23:08:49
5.0 / 5
3497
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج