تشریح مطالعات وضعیت حركت كرونا در تهران

تشریح مطالعات وضعیت حركت كرونا در تهران

به گزارش اعصاب سنج رئیس كمیته سلامت شورای شهرتهران خواهان بازگشت ساعات اجرای طرح ترافیك به حالت عادی برای كاهش ازدحام در بعضی مراكز شد.به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، ناهید خداکرمی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود با اشاره به اجرای مرحله دوم فاز مطالعاتی کرونا در تهران اظهار داشت: در مرحله دوم مطالعات کرونا در تهران ما به مساله وضعیت حرکت این ویروس توجه کردیم.

وی با اشاره به فشار بر شهرداری تهران برای لغو اجرای طرح ترافیک اظهارکرد: مطالعات نشان داده است که اجرای طرح بر پیشگیری موثر است چون که مطالعات نشان داده که ۲۶ درصد محل ابتلای افراد در تهران حضور در مراکز بهداشتی و بیمارستان بوده است.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر با اشاره به اینکه دیدار با خانواده و نزدیکان ۱۴ درصد، سابقه دیدار و مواجهه با نوه و فرزندان ۵ درصد، حضور در محل کار ۱۱، حضور در مراکز خرید ۸، در ابتلای افراد به کرونا نقش داشته است اظهار داشت: این درحالی است که حضور در مترو، اتوبوس و تاکسی تنها حدود ۲ درصد در احتمال مبتلا شدن به این ویروس موثر بوده است.

خداکرمی با تاکید بر اینکه بیشترین محل مواجهه شهروندان با ویروس کرونا، مراکز بهداشتی و... بوده است، اظهار داشت: به نظر می آید که باید طرح ترافیک به حالت عادی برگردد تا ازدحام در بعضی مراکز کم شود.

منبع:

1399/07/01
19:38:45
5.0 / 5
1752
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج