برای نظارت بر روند رسیدگی به مبتلایان كرونا صورت گرفت

بازدید سرزده قالیباف از بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید سرزده قالیباف از بیمارستان امام خمینی(ره)

اعصاب سنج: رئیس مجلس شورای اسلامی برای نظارت میدانی بر روند رسیدگی به مبتلایان و مشكلات كادر درمان به صورت سرزده از بیمارستان امام خمینی(ره) تهران بازدید نمود.به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، با تشدید انتشار ویروس کرونا، محمدباقر قالیباف برای نظارت میدانی بر روند رسیدگی به مبتلایان کرونا و مشکلات کادر درمان به صورت سرزده از بیمارستان امام خمینی (ره) تهران بازدید کرد.
در ادامه، رئیس مجلس شورای اسلامی به ICU این بیمارستان رفت و ضمن نظارت میدانی بر روند رسیدگی به بیماران، گفتگویی بی واسطه با جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا داشت.
فضای ایثارگری در بین کادر درمان مشهود و مسلم است
قالیباف در نظارت میدانی از بیمارستان امام خمینی (ره) تهران، اظهار داشت: ایثارگری، خود به حل خیلی از مشکلات کمک می نماید. اینجا کادر درمان از جان خود گذشته اند و همین خیر و برکت دارد.
وی با باین اینکه این دقیقا شبیه همان روحیه ای است که ما در سال های دفاع مقدس دیدیم، اضافه کرد: وقتی ارتباط کادر درمان با بیماران را دیدم فضای ایثارگری را حس کردم.
رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: من مسئول هستم ولی بین مردم رفته ام و می دانم که مردم قدردان کادر درمان هستند و در بیمارستان هم همه از کادر درمان تعریف و تمجید می کردند.


منبع:

1399/07/14
23:01:52
5.0 / 5
1420
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج