فرماندار تهران خبر داد

احداث سه بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در تهران

احداث سه بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در تهران

اعصاب سنج: فرماندار تهران از احداث سه بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در غرب، شرق و جنوب شهر تهران اطلاع داد.به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی در نشست بررسی مشكلات اهالی منطقه ۱۷ كه در محل مسجد اعظم امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: بدون شك ظرف سه سال آینده شهردار منطقه ۱۷ می تواند برنامه های مناسبی در جهت حل مشكلات اهالی این منطقه تدوین كند. شهروندان هم با مشاركت خود می توانند ضمن احصاء مشكلات و عرضه راهكارهای مناسب برای حل مشكلات، كمك خوبی به شهرداری تهران كنند.

وی اضافه كرد: در شهر تهران سرانه درمانی قابل قبولی وجود دارد؛ اما توزیع آن در سطح مناطق با مشكلاتی مواجه می باشد. در جهت حل مشكلات سرانه های درمانی در سطح مناطق تهران مقرر شده است سه بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در شرق، غرب و جنوب شهر تهران احداث شود تا از این طریق مشكلات درمانی برخی مناطق كه با مشكل مواجه بودند حل شود و ظرف ۱۵ سال آینده هم سرانه درمانی شهر تهران تكمیل شود.

فرماندار تهران تصریح كرد: این آمادگی در فرمانداری تهران وجود دارد تا بار دیگر جلسه ای با شورایان منطقه ۱۷ برگزار گردد تا احیانا مشكلاتی كه هنوز عنوان نشده است، مطرح شود.
1397/07/10
13:39:37
0.0 / 5
4494
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
AsabSanj اعصاب سنج