كاهش كاربرد دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه سال جاری

كاهش كاربرد دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه سال جاری

مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، اظهار داشت: کاهش کاربرد دفترچه های بیمه از شروع اردیبهشت ماه سال جاری از با اهمیت ترین اهداف و اولویت های سازمان است.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا اعرابی ضمن اشاره به انتخاب سازمان بیمه سلامت بعنوان دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی از طرف ریاست جمهور، اظهار داشت: با همکاری موسسات درمانی، جامعه پزشکی و بیمه شدگان و همین طور تقویت بسترهای الکترونیکی سازمان در امر نسخه نویسی، امیدواریم بتوانیم با کمترین مشکل به هدف مهم دولت که همانا دولت الکترونیک و ارتقاء ارائه خدمات الکترونیکی با کیفیت همراه با رسیدگی های به روز و آنلاین دست پیدا نماییم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اذعان داشت: از دید مشتری مداری، سازمان بیمه سلامت به تغییر نظام های پرداخت و ارتقاء سطح کیفیت رسیدگی ها نگاه ویژه ای داشته و از برنامه های اصلی و رسالت سازمان در سال جدید افزایش کیفیت خدمات درمانی است.
وی اشاره کرد: نظام ارجاع و پزشک خانواده نیز از محورهای اصلی حرکت سازمان به سمت اولویت بخشی به سیستم سلامت در امتداد مشتری مداری است، نظام ارجاع از برنامه های مورد تاکید در سیستم سلامت است که به جهت هزینه کرد صحیح منابع و اعتبارات از طرف بیمه سلامت مورد توجه بوده و تا حالا در این رابطه هم اقدامات مهمی صورت گرفته است، پس امیدواریم با تلاش تمامی ارکان تصمیم گیر و مجری نظام سلامت، با رفع موانع موجود نسبت به ارتقاء این اهداف در مدت زمان مناسبی گام برداریم و بیمه سلامت دراین حوزه تمام تلاش خودرا به کار خواهد گرفت.
اعرابی در ادامه سخنان خود به تشریح برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ پرداخت و اضافه کرد: برنامه عملیاتی امسال از حالت شکلی به حالت محتوایی تبدیل خواهد شد و شامل چند هدف کلی در سازمان بیمه سلامت می شود. همین طور درگیری پرسنل در بحث ورود اطلاعات برنامه عملیاتی کاهش خواهد یافت.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران، او در آخر به حوزه منابع انسانی اشاره نمود و اضافه کرد: تلاش مدیران ارشد سازمان بر این است که نیروی انسانی در بستر آرامش و فضای کاری دوستانه و مطلوب کارهای خودرا انجام دهند، توجه به نیروی انسانی از مهم ترین مسائل در هر حوزه ای است که باید درراستای ارائه خدمات مطلوب مورد توجه قرار گیرد، بدون تردید کاهش مشکلات نیروی انسانی می تواند در ارتقاء جایگاه یک سازمان نقش موثری ایفا کند، بدین سبب سازمان بیمه سلامت درنظر دارد امسال نیروی انسانی را مطابق با نیاز استانها در نظر بگیرد و در این راستا ساختار تشکیلاتی سازمان با هدف ارتقاء نیروی انسانی که از اولویت های سازمان نیز می باشد، اصلاح خواهد شد.1400/01/12
15:00:25
5.0 / 5
1206
تگهای خبر: آرامش , بیمه , بیمه‌ , پزشكی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج