آغاز هفته ترویج تغذیه با شیر مادر با شعار آموزش و حمایت

آغاز هفته ترویج تغذیه با شیر مادر با شعار آموزش و حمایت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه شعار سال جاری هفته ترویج تغذیه با شیر مادر، آموزش و حمایت است، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم هرچه بیشتر زمینه استفاده از این نعمت الهی را برای فرزندان جامعه مان ایجاد نماییم.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، دکتر پازوکی در همایش ترویج تغذیه با شیر مادر، اظهار داشت: باید توجه کرد که بیشترین تعداد بیمارستان های خصوصی سطح کشور، در محدوده دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار دارد. با تلاشی که در دانشگاه وجود داشته، نه تنها در حوزه معاونت های درمان، بهداشت و آموزش، تاکیدهای ویژه ای در زمینه تغذیه با شیر مادر داشتیم، بلکه جای شادمانی است که بیشتر از ۷۵ درصد بیمارستان های خصوصی ما هم در این امر مهم مشارکت دارند.
وی با اشاره به اینکه این رویداد سالانه برای تاکید بیشتر بر اهمیت تغذیه با شیر مادر برگزار می شود، اظهار داشت: سال جاری هم این رویداد با شعار آموزش و حمایت برگزار می گردد.
پازوکی اظهار داشت: امیدوارم تجربیات خوب دانشگاه های علوم پزشکی را با هم به اشتراک بگذاریم و بتوانیم هرچه بیشتر زمینه استفاده از این نعمت الهی را برای فرزندان جامعه مان ایجاد نماییم.1401/05/10
10:30:09
5.0 / 5
39
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج