سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی قم خبرداد:

کمبود اقلام دارویی مقطعی است

کمبود اقلام دارویی مقطعی است

به گزارش اعصاب سنج، قم سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم بیان نمود: کمبودها مقطعی است و خوشبختانه در حد قابل قبولی در سطح استان درحال تأمین است و نسبت به کشور، وضعیت بهتری داریم.


عباس تهذیبی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم امروز بیست و سوم شهریورماه طی سخنانی با اشاره به کوشش های انجام شده برای رفع مشکلات دارویی، اضافه کرد: باتوجه به محدودیت هایی که در مورد دارو وجود دارد، اهتمام کرده ایم تا جای ممکن این مشکل را برطرف نماییم.
وی اظهار داشت: کمبود دارو در استان مقطعی است و خوشبختانه در حد قابل قبولی در سطح استان درحال تامین است و نسبت به کشور، وضعیت بهتری داریم.
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم، افزود: در مورد اقلام خاص شاید به سبب مصرف بیش از حد کمبود وجود داشته باشد که آن نیز درحال کنترل بوده و با پیگیری ها کمبود دارویی تا حد ممکن برطرف شده است.
تهذیبی اعلام شماره تماسهای ۱۹۰ و ۳۶۱۶۲۶۷۰ برای بیان مشکلات دارویی اظهار داشت: کارشناسان امر دراین زمینه فعال بوده و همشهریان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی با این شماره ها تماس بگیرند تا راهنمایی شوند.
وی درباب وضعیت داروی مورد نیاز درمانگاه های استان نیز اظهار داشت: این درمانگاه ها قبل از اتمام داروهای مصرفی اقلام دارویی مورد نیاز را به این معاونت اعلام کنند.
منبع:

1401/06/24
10:04:20
5.0 / 5
369
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج