مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

شروع واگذاری ۶۲۰ ون به شهرداری های کشور

شروع واگذاری ۶۲۰ ون به شهرداری های کشور

اعصاب سنج: مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از شروع پروسه واگذاری ناوگان ون به شهرداری های کشور همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) اظهار داشت: به یمن ولادت امام رضا(ع) و دهه کرامت، پروسه واگذاری ناوگان ون به شهرداری های کشور شروع شد.
وی ادامه داد: این ون ها برمبنای قرارداد منعقد شده وزارت کشور و شرکت ایران خودرو دیزل در امتداد کمک به بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهری از طرف سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به شهرداری ها اختصاص داده شد و پروسه واگذاری آن از روز گذشته ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ شروع شد.
ضامنی در ادامه بیان کرد: وزیر کشور مستمرا بدنبال بهبود و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهری بوده و هستند و دستورات ویژه ای در این خصوص داشته که یکی از ماحصل های این امر ورود خودرو های ون وانا به این حوزه می باشد که این مهم را ارج می نهیم.
وی اظهار داشت: در گام نخست در ماه جاری ۶۲۰ دستگاه ون به شهرداری های مشمول اختصاص داده خواهد شد.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به خصوصیات بارز این خودرو ها اشاره نمود و اظهار داشت: خودرو های ون جدید دارای فضای داخلی مناسب هم از نظر فاصله صندلی ها و راهرو وسط و سقف بلند می باشد و همین طور مجهز به تکنولوژی AVL جهت پایش پیمایش مسافت های طی شده هستند.

1402/03/11
13:07:47
5.0 / 5
216
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
AsabSanj اعصاب سنج