زالی پس از رصد هوایی پایتخت

ترددها در تهران به اندازه كافی كاهش نیافته است

ترددها در تهران به اندازه كافی كاهش نیافته است

به گزارش اعصاب سنج فرمانده ستاد مقابله با كرونا در كلانشهر تهران، اظهار داشت: ترافیك به حداقل هایی كه مورد انتظار ما بود، نرسیده است. امید داشتیم بیشتر از این حجم ترافیك كم شود.به گزارش اعصاب سنج به نقل از مهر، علیرضا زالی، ظهر سه شنبه پس از رصد هوایی مبادی ورودی و خروجی و دیگر معابر پایتخت، تصریح كرد: ترافیك به حداقل هایی كه مورد انتظار ما بوده، نرسیده است. امید داشتیم بیشتر از این حجم ترافیك كم شود.
وی خاطرنشان كرد: تراكم در ورودی و خروجی پایتخت افزایش داشت و تعداد خیلی از ماشین ها در حال خروج از پایتخت بودند كه این مورد می تواند برای ما مخاطره آمیز باشد.
زالی اضافه كرد: ما در روز ۵ فروردین قرار داریم و روزهای تعطیلی بیشتری از تعطیلات مانده است و نگران بازگشت مسافران هستیم كه می تواند این ویروس را با خود جابجا كند.
حضور مردم در پارك ها می تواند مخاطره انگیز باشد
همچنین سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله در این دیدار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یكی از نگرانی های ما بازگشت مسافران از سفرها بود كه می تواند این ویروس را با خود از شهری به شهر دیگر انتقال دهد.
وی اضافه كرد: نگرانی دیگر ما حضور مردم در تفرجگاه ها و پارك ها است كه با رصد هوایی معلوم شد به علت اینكه مردم از شهر خارج نمی شوند به تفرجگاه ها آمده كه این می تواند مخاطره انگیز باشد.
جابجایی مسافران بر مشكلات كرونایی می افزاید
سردار بیگدلی معاون عملیات ثارالله در این دیدار اظهار داشت: در ایام آینده افراد زیادی كه به مسافرت رفته بودند بر می گردند كه این مورد بر مشكلات كرونایی اضافه می كند.
وی اضافه كرد: مردم باید مراقبت كنند و دستگاه های مسئول هم باید مراقبت های خودشان را بیشتر كنند تا بر مشكلات ما اضافه نشود. سردار بیگدلی خاطرنشان كرد: اینكه مردم با خودشان شهر خلوت است و بخواهند به تفرجگاه ها و پارك ها بیایند خطرآفرین است و امیدواریم مردم همكاری بیشتری را با ما داشته باشند.

1399/01/05
23:43:16
5.0 / 5
3540
تگهای خبر: دستگاه , سفر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج