هشدار به خانواده ها

پرسه زنی در خیابان ها سلامت جامعه را به خطر می اندازد

پرسه زنی در خیابان ها سلامت جامعه را به خطر می اندازد

به گزارش اعصاب سنج یك مشاور خانواده اظهار داشت: پرسه زدن در خیابان ها در واقع بی رحمی و قساوت در حق سلامتی خودمان و دردسرسازی برای مسئولان است.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، دكتر اصغر كیهان نیا درباره سبك زندگی كرونایی بیان كرد: سفارش ما به مردم این است كه كمی هم كه شده دلشان برای پرستاران، پزشكان و كادر درمانی و بعد هم برای خودشان بسوزد.

این مشاور خانواده اظهار داشت: بی توجهی به انسان هایی كه در این شرایط طاقت فرسا به ما خدمت می كنند و زحمت می كشند و پرسه زدن در خیابان ها در واقع بی رحمی و قساوت در حق سلامتی خودمان و دردسرسازی برای مسئولان است.

وی با تاكید بر اینكه خانواده ها در شرایط كرونایی حتما برنامه ریزی كنند اظهار داشت: خانواده ها با اجرای برنامه های آموزشی زبان، هنر و نقاشی و یا نوشتن نمایش نامه می توانند فرزندان خودرا سرگرم كنند. بعنوان مثال تجسم نقش مدیر و ناظم و معلم مدرسه یا نقش قاضی و وكیل برای بچه ها ضمن ایجاد نشاط و خنده در خانواده، بچه ها را هم سرگرم می كند.

كیهان نیا كه در برنامه ای رادیویی صحبت می كرد، در آخر به خانواده ها سفارش كرد كه به اخبار ناموثق و خصوصاً ماهواره ها و سایت های غیرمعتبر اعتماد نكنند چونكه این رسانه ها اعصاب خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهند و نهایتاً موجب اختلاف در خانواده ها می شوند.
منبع:

1399/01/29
20:35:41
5.0 / 5
3826
تگهای خبر: آموزش , اعصاب , زندگی , سایت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
AsabSanj اعصاب سنج