آخر فعالیت بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت

آخر فعالیت بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت

به گزارش اعصاب سنج مدیرداخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت از عرضه خدمات درمانی به ۳۵۰۰ نفر در این بیمارستان اطلاع داد.


به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، محمدباقر محمدی با اشاره به اینکه امروز جمعه ۳۱ مردادماه اخرین روز فعالیت بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت لبنان است، اظهار داشت: تا به امروز که ۱۷روز از برگزاری و عرضه خدمات این بیمارستان می گذرد، ۳۵۰۰ نفر برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان صحرایی مراجعه نموده اند.
وی افزود: برخی از مراجعان به این بیمارستان صحرایی تحت اعمال جراحی قرار گرفتند و تعداد زیادی از مجروحان حادثه انفجار بندر بیروت هم پانسمان شده و از خدمات درمانی بهره مند شدند.
مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت با تاکید بر آخر کار بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر، بیان نمود: جا دارد از تدبیر خوب و بموقع دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر ایران جهت راه اندازی این بیمارستان تقدیر و تشکر کنم و از پزشکان و پرستارانی که از داخل کشور برای کمک به مجروحان لبنانی اعزام شده و خدمات درمانی مناسبی را به مردم بیروت عرضه کردند هم متشکریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، به قول محمدی، خدمات عرضه شده در بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت رضایتمندی ساکنان بیروت از قومیت های مختلف را به دنبال داشته است.
منبع:

1399/05/31
20:25:45
5.0 / 5
2240
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
AsabSanj اعصاب سنج