سخنگوی وزارت بهداشت اعلام كرد

لزوم جدیت در نظارت بر رعایت پروتكل های بهداشتی و اتخاذ محدودیت های موثر

لزوم جدیت در نظارت بر رعایت پروتكل های بهداشتی و اتخاذ محدودیت های موثر

سخنگوی وزارت بهداشت از مسئولان خواست تا با دقت و جدیت در در نظارت بر رعایت پروتكل ها و تصمیم گیری برای محدودیت های موثر، قدردان زحمات كادر بهداشت و درمان باشیم.به گزارش اعصاب سنج به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: همکاران ما در نظام سلامت در طول ماه های اخیر در حال تلاش شبانه روزی برای شناسایی بیماران مبتلا به ویروس، پیش گیری از ابتلای افراد جامعه و درمان بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور مشغول خدمت رسانی هستند. نیروهای بهداشت محیط حرفه ای، تکنیسین های اورژانس کشور، کارکنان آزمایشگاه ها و بیمارستان ها، پرستاران ها و پزشکان و... در همه این ایام در جدال نابرابر با کرونا بوده و هستند.

وی اضافه کرد: خیلی از نیروهای نظام سلامت در این ایام بیمار شدند و شهدایی را در راه مبارزه با کووید-۱۹ تقدیم کردند. همه این عزیزان ستاره های درخشان نظام سلامت و کشور بوده و هستند و اساسا جایگزینی نخواهند داشت. قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه مبارزه با کووید-۱۹ در تمام بخش های نظام سلامت وظیفه ماست.

لاری اشاره کرد: امیدواریم با همراهی بیشتر جامعه در رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و جدیت و دقت مسئولان در نظارت بر رعایت پروتکل ها و تصمیم گیری برای محدودیت های موثر، قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان بوده و لطمه های وارد شده به جسم و روان نیروهای بهداشتی و درمانی را التیام بخشیم.
1399/08/23
18:35:37
5.0 / 5
9201
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
AsabSanj اعصاب سنج